Review Perfecta Dax Cosmetics polish sugar peeling

IMGP6173

Opis producenta:
Seria pielęgnacyjnych kosmetyków do ciała PERFECTA Spa wzbogaciła się o nowe peelingi cukrowe: czekoladowo-kokosowy i waniliowo-pomarańczowy. Po zmianie szaty graficznej do serii dołączył również znany peeling marcepanowy (wcześniej w serii PERFECTA Orient Spa). Peelingi, dzięki zawartości naturalnych kryształków cukru,  idealnie usuwają martwe komórki naskórka, nadają skórze jedwabistą gładkość i poprawiają  mikrokrążenie. Poza właściwościami złuszczającymi  kosmetyki  niwelują niedoskonałości skóry: peeling marcepanowy wygładza, czekoladowo-kokosowy ujędrnia, natomiast waniliowo-pomarańczowy działa antycellulitowo. Przyjemność stosowania kosmetyków potęgują apetyczne zapachy,  które poprawiają nastrój i działają relaksująco. W serii PERFECTA Spa znajdują się również balsamy, żele pod prysznic i dezodoranty antyperspiracyjne.

Moja opinia:
Niedrogi i bardzo dobry peeling do ciała. Bardzo przyjemnie pachnie, plus również za wygodne opakowanie.Używam go regularnie od roku, na zmianę z wersją czekoladową:) Próbowałam też innych, jednak żaden nie daje podobnego efektu gładkości. Należy raczej do mocniejszych peelingów, jest gruboziarnisty co mi osobiście bardzo odpowiada. Jedyny minus dałabym za nakładanie. W związku z tym, że jest bardzo gęsty trudniej się go nakłada. Przekłada się to jednak na efekt i wydajność za co w gruncie rzeczy daje dużego plusa.

My opinion:
Inexpensive and very good body scrub. Very pleasant smell, plus also a convenient opakowanie.Używam it regularly for a year, alternating with the chocolate version too 🙂 I tried others, but none of them gives a similar effect smoothness. Rather, the stronger peels, is coarse what I am very responsible. The only negative I would give the application. Therefore, it is very difficult to compact it requires. However, this translates into the result and performance for what, in fact, gives a big plus.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s