Review M.A.C studio fix fluid, M.A.C blot powder pressed

IMGP6158

Firmy M.A.C chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, są to profesjonalne kosmetyki do makijażu z USA. Od niedawna dostępne w Polsce, niestety tylko w kilku największych miastach ( w Warszawie- Złote Tarasy, oraz Galeria Mokotów).

Niestety bardzo ciężko znalezć dokładny opis producenta w języku polskim. Studio Fix to jeden z najpopularniejszych fluidów, polecany do cery mieszanej, średnio kryjący. Bolt Powder Pressed to natomiast jeden z silniej matujących pudrów, który na długie godziny ma zapobiec świeceniu się twarzy.

Moja opinia:
Jeden i drugi produkt uważam za rewelacyjny.
Fluid bardzo dobrze kryje, nie tworząc przy tym efektu maski. Jest bardzo wydajny, do makijażu całej twarzy powinniśmy użyć od jednej do półtorej pompki (specjalną pompkę dokupujemy w sklepie M.A.C). Trzeba bardzo uważać, by nie przesadzić z ilością, gdyż wtedy makijaż staje się ciężki i nienaturalny. Konsystencja jest bardzo przyjemna w użyciu, bo nie jest ani zbyt gęsta, ani zbyt wodnista, dzięki czemu odczuwamy dużą łatwość w nakładaniu na twarz. Podkład ani nie wysusza skóry, ani jej nie przetłuszcza. U mnie idealnie sprawdził się do kompletu puder Blot Powder Pressed. Świetnie matowi skórę na wiele godzin, jest bardzo trwały, idealnie wykańcza makijaż. Moim zdaniem jeżeli chodzi o działanie matujące jest bezkonkurencyjny. Dzięki niemu nie odczuwałam potrzeby, by poprawiać makijaż w ciągu dnia, świetnie się sprawdza, nawet latem przy wyższych temperaturach.

My opinion:
One and a second product I think is brilliant.
Fluid very well hidden, without creating a mask effect. It is very efficient, to make up the whole face should be used from one to one and a half pump (pump dokupujemy special in store MAC). You must be very careful not to overdo the amount, otherwise the make-up is heavy and unnatural. Consistency is very pleasant to use, because it is neither too thick nor too watery, so we feel a large easy to apply on the face. Primer or dry skin, oily or not. For me, proved to be the perfect set of Blot Powder Pressed Powder. Great frosts the skin for several hours, it is very durable, perfect makeup finish. In my opinion when it comes to performance matting is unrivaled. Thanks to him I felt no need to fix makeup during the day, works great, even in the summer at higher temperatures.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s