Review 3 steps with CLINIQUE

clinique-3-step-intro-system-typ-skory-iv-zestaw-3-krokow-do-skory-tlustej

Opis producenta:
1.Liquid Facial Soap Mild
Mydło do twarzy 

Do skóry suchej i mieszanej. Słynne mydło Clinique, opracowane przez dermatologów, dostępne jest obecnie w płynie. Przygotowuje ono skórę na złuszczające działanie Clarifying Lotion. W praktycznym dozowniku z pompką o pojemności 200 ml

  • Działanie: oczyszczające, nawilżające, orzeźwiające, [dermatologisch getestet ]
  • Rodzaj skóry: skóra normalna, skóra sucha
2.Clarifying Lotion 4
Tonik do twarzy 
Złuszczanie to siła napędowa odświeżania skóry. Dlatego też opracowany przez dermatologów oczyszczająco-rozświetlający Clarifying Lotion jest preparatem, który przynosi widoczne efekty. Delikatnie usuwa łuszczący się, matowy naskórek, by odsłonić czystszą i gładszą skórę. Optymalizuje wymianę komórek, idealnie przygotowując skórę na nawilżanie. Naturalne nawilżające składniki pomagają uodpornić skórę na przesuszenie i codzienny stres.

  • Działanie: oczyszczające, orzeźwiające
  • Rodzaj skóry: skóra tłusta, skóra mieszana

3.Dramatically Different Moisturizing Lotion
Lotion do twarzy  

Emulsja nawilżająca. Wzmacnia poziom nawilżenia i wspiera proces naturalnej odnowy komórek. Odbudowuje naturalny płaszcz ochronny skóry.

  • Działanie: nawilżające
  • Rodzaj skóry: skóra normalna, skóra sucha

Moja opinia:

1. Mydło a właściwie żel jest przyjemne w użyciu. Wygodna konsystencja, bardzo wydajna, łatwo się pieni. Moim zdaniem jest delikatny dla skóry, która po użyciu jest oczyszczona, ale nie wysuszona. Brak denerwującego zapachu. Zużyłam kilka opakowań  i jestem bardzo zadowolona. Kosmetyk ten jest moim zdaniem bardzo dobry, lecz nie rewelacyjny. Spełnia swoje zadania, ale jakoś specjalnie mnie nie zaskoczył.

2. Tonik to dla mnie istna rewelacja. Miałam krótkie problemy z cerą i po tym produkcie skończyły się na dobre, a moja skóra stała się gładka, oczyszczona, pory stały się mniej widoczne. Nie spodziewałam się takich efektów od toniku. Jedyny minus to dość intensywny zapach i uczucie szczypania, gdy mamy jakiś wyprysk. Uważam jednak że w porównaniu do efektów jakie daje używanie go, jest to nie istotne:)
Po tonik sięgam zawsze, gdy zaczynają mi się jakiekolwiek problemy z cerą.
Używałam wiele podobnych produktów z różnej półki, ale ten moim zdaniem jest bezkonkurencyjny. Zużyłam już dwa duże opakowania i zamierzam używać go dalej:)

3. Z kremu nie byłam zadowolona. Szybko się wchłania, nie nawilża skóry a pozostawia delikatnie tłustą warstwę. Moim zdaniem kompletnie nie zdaje egzaminu i mogę go porównać do placebo. Moim zdaniem szkoda pieniędzy na ten produkt i lepiej kupić bardziej wyspecjalizowany krem. Kremu z tej serii nie polecam, równie dobrze można się smarować kremem Nivea- efekt jest ten sam a cena 10 krotnie niższa;) 

My opinion:

1. Soap gel is actually pleasant to use. Comfortable texture, very efficient, easy money. In my opinion, it is gentle to the skin, which is cleaned after use, but not dried out. No irritating smell. I used a few packages, and I’m very happy. This cosmetic is in my opinion very good, but not sensational. Does the job, but I’m not especially surprised.

2. Tonic is a real revelation for me. I had a brief problem with the skin, and this product ended for good, and my skin is smooth, refined, pores become less visible. I did not expect such effect from the tonic. My only criticism is quite intense aroma and tingling sensation when we have some eczema. But I think that compared to the effects that can use it, it does not matter 🙂
Once I reach tonic whenever I start any problems with the skin.
I used a lot of similar products with different shelf, but this in my opinion is unrivaled. I used two large packages already and I’m going to use it on 🙂

3. The cream was not happy. Quickly absorbed, it moisturizes the skin and leaves a slightly oily layer. In my opinion, completely unworkable and can be compared to placebo. In my opinion a shame money on this product and better to buy more specialized cream. Cream of the series do not recommend you might as well be lubricated cream Nivea-effect is the same and the price 10 times lower;)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s